WAcademy

Digitāla skola ar simtiem veiksmes stāstu 7 valstīs

Vīzija

Globāla digitālā universitāte

Misija

Attīsti digitālās prasmes

Vērtības

Profesionalitāte, inovācijas, pieejamība

Jaunas prasmes

Jaunai pasaulei

Jaunas prasmes.  Jaunai pasaulei.

Pasaule ir kļuvusi digitāla. Informācija – internetā, komercija – internetā, mārketings – internetā, konversija – internetā, brīvais laiks – internetā. W Academy mērķis – ir panākt to, lai internetā būtu pieejama arī kvalitatīva izglītība.

 

Kas ir kvalitatīva izglītība? W Academy uzskata, ka kvalitatīva izglītība ir tāda, kas sniedz nepieciešamās prasmes, kas cilvēkam vajadzīgas, lai nodrošināt solīdus ienākumus un palīdz realizēt radošo potenciālu.

 

Kādas prasmes tā nodrošina? Tas ir vienkārši – digitālai pasaulei ir vajadzīgas digitālas dotības. Tādēļ W Academy misija ir palīdzēt cilvēkiem attīstīt šīs dotības. Tā, lai šī izglītība būtu pieejama visiem – digitālās prasmes var attīstīt jebkurš, savā dzimtajā valodā – internetā.

7 valstīs, 7 valodās.

Mūsu stāsts sākās 2014. gadā Lietuvā, šodien mēs strādājam Latvijā, Polijā, Slovākijā, Baltkrievijā, Portugālē un Bulgārijā. Attiecīgi mūsu kursi ir pieejami – lietuviešu, latviešu, poļu, slovāku, krievu, portugāļu un bulgāru valodās.

 

Mēs izaugām, bet mūsu vērtības saglabājās tās pašas. Mūsu komanda – ir ģimene, balstīta uz lojalitātātes principiem, mīlestību pret darbu un beznosacījumu palīdzību viens otram. Katrs dalībnieks mūsu kursos ir kā draugs, kurš ne vienmēr saka to, ko mēs vēlamies dzirdēt, bet to kas ir jāsaka.

 

Mūsu nosacījumi ir netikai klausīties, bet dzirdēt, mēs kalpojam ar godu – mēs patstāvīgi uzlabojam mūsu kursu kvalitāti, atvieglojam to pieejamību un paplašinam to spektru. Mūsu nākotnes mērķis – būt labākiem un lielākiem nekā esam šodien.

Vai esi gatavs sākt mācīties?

Izvēlies kursus.

Vai esi gatavs sākt

mācīties?

Izvēlies kursus.

Mājas lapu izstrādes kursi

 

 

I-veikalu izstrādes kursi