Interneta veikalu izstrādes kursi

Interneta veikalu izstrādes 

kursi

Apguvi kā izstrādāt mājas lapu? Tagad apgūsti, kā izstrādāt interneta veikalu ar WordPress un populārāko e-komercijas rīku – WooCommerce

Interneta veikalu izstrādes kursi – unikāla iespēja radīt pilnībā funkcionējošus intereta veikalus. No dizaina līdz apmaksai – kopā ar pieredzējušu lektoru un labu omu. Pabeidzot kursus jau izstrādāsi savu pirmo interneta veikalu!

Tuvākie kursi

Šobrīd mēs atjaunojam šo kursu programmu. Tu gribi būt pirmais, kurš uzzinās par nākamajiem kursiem? Uzraksti savu e-pastu vai telefonu un mēs tevi informēsim drīzāk nekā to paziņosim mājas lapā.


Es piekrītu Privātuma politikai un tam, ka sazināsieties ar mani

Kursi

Interneta veikalu izstrādes kursi

Apgūsti, kā radīt interneta veikalu sev ērtā laikā un vietā! Tiešsaistes kursi, soli pa solim, skaidri un saprotami tevi iepazīstinās ar WordPress un WooCommerce, un jūs radīsiet savu pirmo, pilnībā funkcionējošo interneta veikalu!

 

Sāc mācīties tagad!

 

Drīzumā būs pieejami

Kursu programma

Programma šobrīd tiek atjaunota

Kāpēc I-veikalu izstrādes kursi? 
Kāpēc 
I-veikalu
izstrādes
kursi? 

Nav jāiegulda daudz laika

Interneta veikalu izstrādes kursiem nepieciešams minimāls laika ieguldījums, lai iemācītos uzbūvēt pilnībā funkcionējošu interneta veikalu ar populārāko interneta veikalu platformu WooCommerce.

Tu iegūsi noderīgas prasmes

Pēc kursiem tu netikai sapratīsi, kā WordPress un WooCommerce darbojas, bet arī pratīsi izveidot un administrēt mājas lapu, kas veidota ar WooCommerce.

Tu papildināsi savu CV

Jaunās prasmes, kuras būsi apguvis tiks apstiprinātas ar mūsu sertifikātu. Un šīs prasmes būs milzīgs bonuss, lai arī kuru nozari pārstāvētu – tās ir universālas un inovatīvas spējas, kas paplašinās jūsu prasmju sarakstu jūsu CV